عضویت سریع
30 آذر 1395 ساعت 7:03 بعد از ظهر

تشکر از همکاری موسسه اعتباری کوثر

حمید ناطقی مسئول هیئت خادم الرضا علیه السلام- قم طی گفتگو با خبرنگاران درمورد برنامه ها و فعالیت های هیئت و کانون خادم الرضا علیه السلام توضیحاتی ارائه کرد ودر ادامه ضمن تشکر از کلیه نهادها و مراکز و خیرین که در سال 1395 با این مجموعه همکاری نموده اند از موسسه اعتباری کوثر که از موسسات مالی بسیار خوش نام می باشد بخصوص جناب آقای دکتر رضایی مدیر عامل محترم موسسه بابت مساعدت ها و انجام حمایت هایشان در برنامه های دو سال اخیر تقدیر و تشکر نمود.
وی با اشاره به برنامه های بزرگ سالانه که به مناسبت وفات شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها که همه ساله در قم برگزار شده است گفت : در سال جاری نیز باحضور ذاکرین برجسته اهلبیت (ع) و با استفاده از سخنرانی یکی از خطبای مشهور کشور این مراسم بطور باشکوهی در قم برگزار می‌شود.

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    مراسم هیأت خادم الرضا(ع) در فضای باز مجموعه حیدریان برگزار می‌شود توضیح در مورد VIP....! تشکر از همکاری موسسه اعتباری کوثر مصاحبه فصلنامه بین المللی شهرقانون باحمیدناطقی مصاحبه بی تعارف با حمیدناطقی مسئول هیئت وکانون خادم الرضاتشکل برتر برترین های ایران وشهروند برگزیده کشوری مصاحبه ناطقی شهادت امام صادق مصاحبه نشریه خیمه با حمید ناطقی مسئول هیئت و کانون خادم الرضا(ع)