عضویت سریع
30 خرداد 1394 ساعت 11:01 صبح

استاندار قم:برُد کشوری و بین المللی خادم الرضا(ع) افتخاری برای قم است

 استاندار قم:
برُد کشوری و بین المللی خادم الرضا(ع) افتخاری برای قم است/هیئات مذهبی، فرمایشات اخیر رهبری را در خود پیاده سازی کنند
استاندار قم با اشاره به مشاهده پخش CD مراسمات هیئت خادم الرضا(ع) در لندن گفت: برُد کشوری و بین المللی خادم الرضا(ع) افتخاری برای قم است.
به گزارش روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع)، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در حاشیه مراسم افطار هیئت خادم الرضا(ع) که به منظور گرامیداشت یاد وخاطره شهدای غواص و با حضور بسیاری از مدیران استانی در فرهنگسرای جوان قم برگزار شد تصریح کرد: یکی از هیئت های موثر در سطح کشور هیئت و کانون خادم الرضا(ع) است.
وی افزود: علاوه براستقبال برنامه های این هیئت توسط جوانان قمی، در سراسر کشور و حتی دنیا برنامه های این هیئت استقبال و دنبال می شود و پخش CD مراسمات این هیئت را در لندن مشاهده کردم که این امر باعث افتخار است که یک هیئت در قم توانسته به این میزان بُرد کشوری و بین المللی دست یابد.
استاندار قم با بیان اینکه متبرک شدن به سفره افطار این هیئت را افتخاری برای خود در روزهای اول ماه رمضان می دانم در خصوص انتظارات خویش از هیئات مذهبی گفت: انتظار داریم تا همه هیئات مذهبی به بیانات رهبری که چندین هفته پیش در جمع مداحان ایراد شد مراجعه کنند.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش خاطرنشان کرد: مطالبات رهبری از هیئت ها باید ملاک فعالیت های همه هیئات قرار گیرد و هیئت امنای هر هیئت این مطالبات را در همه بخش های یک هیئت اعم از سخنرانی، مداحی و... پیاده سازی کنند.
*هیئت خادم الرضا(ع) ظرفیت های خوبی را از خود بروز داده است
حجت الاسلام و المسلمین علی بنایی"معاون سیاسی امنیتی استاندار قم" نیز در این مراسم با بیان اینکه هیئت وکانون خادم الرضا(ع) با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، قابلیت های خوبی را از خود بروز داده است تصریح کرد: امیدواریم اقدامات این هیئت و خیرینی که از این هیئت پشتیبانی می کنند، همچون گذشته با نیت خیر و قصد رضایت پروردگار در کنار این هیئت باشند.

با کلیک این قسمت گزارش تصویری اسن مراسم را مشاهده فرمایید / با کلیک این قسمت گزارش تصویری اسن مراسم را مشاهده فرمایید

بازگشت
  • نظردهی

    اخبار مرتبط با این خبر

    برگزاری هفتمین شب شهادت حاج قاسم سلیمانی آیت الله اعرافی: برخی عزاداری ها در تراز فرهنگ عاشورا نیست دیدار مسئولان هیأت خادم الرضا(ع) قم با آیت الله اعرافی پیام تسلیت بمناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری پیام تسلیت هیئت خادم الرضاعلیه السلام بمناسبت درگذشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی توضیح در مورد VIP....! دیدار اعضای ستادی هیئت خادم الرضاعلیه السلام با آیت الله العظمی علوی بروجردی سخنرانی آیت الله العظمی علوی بروجردی در همایش بزرگداشت حضرت خدیجه سلام الله علیها امام جمعه موقت ساری: حجت الاسلام ذوالنور در جمع عزاداران هیئت خادم الرضا(ع) هشدار داد